landslaget liten NNHSlogo
10. juni 2017:
Helgelandskeid 2017
01. august 2017:
Aktivitetscup 2017

Mesterskaps vinnere 2012

Junior: Camilla Eline Aakhus med Laffen. 32 poeng

Senior: Mariann Varhaug Fennefoss med Fennefoss Ruska. 29 poeng

Resultat fra de forsjellige klassene 

Dato: Fredag 31.8.2012

Galopp
 
 
Plass:
Km tid:
Hest:
Navn:
1
1.22
Avaldsnesguten
Vilde Orstad
2
1.27
Laffen
Camilla Eline Aakhus
3
1.29
Fennefoss Ravn
Torbjørn Fennefoss
4
1.31
 Fennefoss Ruska
 Mariann Varhaug Fennefoss
5
1.36
 Fennefoss Ylving
Lene Johanne Senum
6
1.37
Ramuna
Evy Anita Nordbustad
7
1.40
Jak
Ida Helen Mellingen
8
1.51
Fennefoss Ravn
Ida Uleberg
9
1.53
Rambo
Kristine Sørensen
10
2.00
Villgutten
Silje Mydland

Dato: Lørdag 1.9.2012

 

Dressur 
LD:1
   
Plass:
Poeng:
Hest:
Navn:
1
75,00
Symona
Gyri Reiersen
2
70,00
Jak
Ida Helen Mellingen
3
69,58
Skogans Frikk
Gyri Reiersen

 

Dressur LC:1
     
Plass:
Poeng:
Hest:
Navn:
1
71,30
Avaldsnesguten
Evy Anita Nordbustad
2
70,86
Ramuna
Evy Anita Nordbustad
Dressur LB:0
     
Plass:
Poeng:
Hest:
Navn:
1
65,65
Willgutten
Silje Mydland
2
59,56
Gonagaslas Beaivvas
Silje Mydland
 
 Presisjonskjøring NL-2012
 
Plass
0 feil
1 feil
2 feil
3 feil
 
1.
1,084
     
Fennefoss Ravn
Ida Uleberg
2.
1,145
     
Gonagaslas Beaivvas
Kerstin Refvem
3.
1,194
     
Fennefoss Ruska
Mariann V. Fennefoss
4.
1,548
     
 
Willgutten
Silje Mydland
5.
 
1,084
   
 
Symona
Arvid Reiersen
6.
 
1,199
   
 
Symona
Gyri Reiersen
7.
   
1,251
 
 
Laffen
Camilla Eline Aakhus
8.
     
1,114
Fennefoss Ravn
Torbjørn Fennefoss
9.
     
1,455
Svarvar Fieger
Kerstin Refvem
 
Trav
 
Plass:
Total:
Km tid:
Hest:
Navn:
1
3,27
2,09
Laffen
Camilla Eline Aakhus
2
3,28
2,10
 Fennefoss Ruska
Mariann V. Fennefoss
3
3,31
2,11
Fennefoss Ravn
Torbjørn Fennefoss
4
Ikke ført inn 
2,12
 Fennefoss Ruska
Torbjørn Fennefoss
5
3,33
2,13
Ramuna
Evy Anita Nordbustad
6
Ikke ført inn 
2,18
Fennefoss Ylving
Lene Johanne Senum
7
Ikke førtinn  
2,22
Ramuna
Vilde Orstad
8
 Ikke ført inn 
2,45
Jak
Ida Helen Mellingen
 

Dato: Søndag 2.9.2012

 

 
Sprang 40cm - clear round
 
Plass:
Feilpoeng:
Tid:
Hest:
Navn:
1
0
25,2
Avaldsnesguten
Vilde Orstad
2
0
26,8
Rambo
Kristine Sørensen
3
0
28,5
Stokka Møyfrid
Silje Mydland
 
 
Sprang 60cm
 
Plass:
Feilpoeng:
Tid:
Hest:
Navn:
 
1
0
18,3
Avaldsnesguten
Evy Anita Nordbustad
 
2
0
24
Jak
Ida Helen Mellingen
 
3
0
41,3
Fennefoss Ylving
Camilla Eline Aakhus
 
4
8
-
Ramuna
Evy Anita Nordbustad
 
4
8
-
Willgutten
Silje Mydland
 
Eleminert
-
Laffen
Lene Johanne Senum
         
 
 
Sprang 80cm 
 
Plass:
Feilpoeng:
Tid:
Hest:
Navn:
1
0
-
Jak
Ida Helen
2
4
-
Laffen
Lene Johanne
3
12
-
Ylving
Camilla Eline  Aakhus
 
Montè 1000 m
Plass:
Dist:
Km tid:
Hest:
Navn:
1
1600
2,11
Laffen
Camilla Eline Aakhus
2
1600
2,24
Fennefoss Ravn
Torbjørn Fennefoss
3
1600
2,25
Fennefoss Ruska
Mariann Varhaug Fennefoss
4
1000
2,41
Fennefoss Ylving
Lene Johanne Senum
5
1000
2,55
Fennefoss Ravn
Ida Uleberg
6
1000
2,56
Rambo
Kristine Sørensen
7
1000
3,04
Jak
Ida Helen Mellingen
8
1600
3,10
Avaldsnesguten
Evy Anita Nordbustad
9
1000
3,29
Ramuna
Vilde Orstad
10
1000
3,32
Stokka Møyfrid
Silje Mydland

Bli medlem

Logg inn  
Webdesign: Bjerkli Bilde&Design • Nettløsning: Jørn Holm